İk Vizyon & Misyon

İk Vizyon & Misyon

İnsan Kaynakları Vizyonumuz

Otomotiv yan sanayisinde öncü kuruluşlarından olan şirketimizin, İnsan Kaynakları uygulamaları, yetkin çalışan profili, çalışanına verdiği değer ve çalışma prensiplerinin de katkısı ile insan kaynağını en verimli şekilde ortaya çıkarabilmek.

 

İnsan Kaynakları Misyonumuz

HASSAN kurumsal değerlerimiz ve stratejilerimiz doğrultusunda; fark yaratan, yetkin ve nitelikli işgücünü istihdam etmek; mevcut çalışanların yetenek ve becerilerini geliştirerek kişisel ve profesyonel potansiyellerini arttırmak; İnsan Kaynakları stratejileri geliştirerek şirketimizin büyüme ve karlılığına katkı sağlamak; şeffaf, verimlilik ve sonuç odaklı bir bakış kazandırmak, mutlu çalışma ortamı ve etkin İnsan Kaynakları uygulamaları oluşturmaktır.

Amacımız

Yetkin ve nitelikli çalışan profili, çalışana verdiği değer ve çalışma prensiplerinin de katkısı ile insan kaynağı yönetimini en verimli şekilde ortaya koyabilmektir.

 

 

 

 

HASSAN KALİTE

Firmamız müşterilerimizin isteklerine uygun, kaliteli güvenilir ekonomik ürünler üretmek ve zamanında teslim etmeyi kendine amaç edinmiş, sahip olduğu ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi belgesi ile bu amaca uygun altyapıyı oluşturmuştur.

ÜRÜNLER VE SEKTÖRLER